715P68258LD3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 6800PF 5% 800VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 715P68258LD3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 715P68258LD3
Αριθμός εξαρτήματος 715P68258LD3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 6800PF 5% 800VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68153 pcs Φύλλο δεδομένων 715P68258LD3.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 800V Τάση Αξιολόγηση - AC 450V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.291" Dia x 1.252" L (7.40mm x 31.80mm) Σειρά Orange Drop® 715P
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.720" (18.30mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.602" (15.30mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 6800pF Film Capacitor 450V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 6800pF