685K100CS4
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP NETWORK 6.8UF 100V 10DIP
Φύλλα δεδομένων: 685K100CS4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 685K100CS4
Αριθμός εξαρτήματος 685K100CS4 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP NETWORK 6.8UF 100V 10DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4835 pcs Φύλλο δεδομένων 685K100CS4.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Σειρά Capstick® CS Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 10-DIP (0.400", 10.16mm) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.252" (6.40mm)
διηλεκτρικό υλικό Polymer, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF Capacitor Array 100V 10-DIP (0.400", 10.16mm)
χωρητικότητα 6.8µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
685M8W8103L461
685M8W8103L461
Κατασκευαστές: NorComp
Περιγραφή: CONN D-SUB PLUG 8POS R/A SOLDER
Σε απόθεμα: 3772 pcs
Κατεβάστε: 685M8W8103L461.pdf
RFQ
685K100CS4-FA
685K100CS4-FA