418P10396KB2
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 10000PF 10% 600VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 418P10396KB2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 418P10396KB2
Αριθμός εξαρτήματος 418P10396KB2 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 10000PF 10% 600VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 95087 pcs Φύλλο δεδομένων 418P10396KB2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 600V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.402" Dia x 0.902" L (10.20mm x 22.90mm) Σειρά Orange Drop® 418P
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.689" (17.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.638" (16.20mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester
Λεπτομερής περιγραφή 10000pF Film Capacitor 600V Polyester Radial χωρητικότητα 10000pF