381LX181M350J032
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX181M350J032 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 381LX181M350J032.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 381LX181M350J032 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5558 pcs Φύλλο δεδομένων 381LX181M350J032.pdf
Τάση - Ονομαστική 350V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm)
Σειρά 381LX Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 900mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.3A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.105 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 180µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.105 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 180µF εφαρμογές General Purpose