381LX151M350H042
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LX151M350H042 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 381LX151M350H042.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 381LX151M350H042 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4505 pcs Φύλλο δεδομένων 381LX151M350H042.pdf
Τάση - Ονομαστική 350V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm)
Σειρά 381LX Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 800mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.1A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.326 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 150µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.326 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 150µF εφαρμογές General Purpose