381LR151M400H032
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LR151M400H032 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 381LR151M400H032.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 381LR151M400H032 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61190 pcs Φύλλο δεδομένων 381LR151M400H032.pdf
Τάση - Ονομαστική 400V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm)
Σειρά 381LR Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 800mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.327 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.327 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 150µF εφαρμογές General Purpose