381LQ271M350J032
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LQ271M350J032 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 381LQ271M350J032.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 381LQ271M350J032 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49991 pcs Φύλλο δεδομένων 381LQ271M350J032.pdf
Τάση - Ονομαστική 350V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm)
Σειρά 381LQ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.1A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.54A @ 20kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 740 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 270µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 740 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 270µF