334K400CS6-FA
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ARRAY 0.33UF 400V 6DIP
Φύλλα δεδομένων: 334K400CS6-FA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 334K400CS6-FA
Αριθμός εξαρτήματος 334K400CS6-FA Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ARRAY 0.33UF 400V 6DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8954 pcs Φύλλο δεδομένων 334K400CS6-FA.pdf
Τάση - Ονομαστική 400V Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.701" L x 0.433" W (17.80mm x 11.00mm)
Σειρά Capstick® CS Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.319" (8.10mm) διηλεκτρικό υλικό Polymer, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF Bussed Capacitor Array 400V 6-DIP κύκλωμα Τύπος Bussed
χωρητικότητα 0.33µF