150823K630HC
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
150823K630HC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.082UF 630VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 150823K630HC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 150823K630HC
Αριθμός εξαρτήματος 150823K630HC Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.082UF 630VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68837 pcs Φύλλο δεδομένων 150823K630HC.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 630V Τάση Αξιολόγηση - AC 220V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.374" Dia x 0.807" L (9.50mm x 20.50mm) Σειρά 150
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.082µF Film Capacitor 220V 630V Polyester, Metallized Axial χωρητικότητα 0.082µF