150154K1000OF
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
150154K1000OF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.15UF 10% 1KVDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 150154K1000OF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 150154K1000OF
Αριθμός εξαρτήματος 150154K1000OF Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 10% 1KVDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4797 pcs Φύλλο δεδομένων 150154K1000OF.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V (1kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.551" Dia x 1.299" L (14.00mm x 33.00mm) Σειρά 150
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Axial
χωρητικότητα 0.15µF εφαρμογές General Purpose