105K400CS6
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
105K400CS6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP NETWORK 1UF 400V 14DIP
Φύλλα δεδομένων: 105K400CS6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
21 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 105K400CS6
Αριθμός εξαρτήματος 105K400CS6 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP NETWORK 1UF 400V 14DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5920 pcs Φύλλο δεδομένων 105K400CS6.pdf
Τάση - Ονομαστική 400V Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.882" L x 0.700" W (22.40mm x 17.80mm)
Σειρά Capstick® CS Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 14-DIP
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.319" (8.10mm) διηλεκτρικό υλικό Polymer, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 1µF Bussed Capacitor Array 400V 14-DIP κύκλωμα Τύπος Bussed
χωρητικότητα 1µF