REC20-25-201-1
Copal ElectronicsCopal Electronics
REC20-25-201-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Copal Electronics
Περιγραφή προϊόντος ROTARY ENCODER OPTICAL 25PPR
Φύλλα δεδομένων: REC20-25-201-1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος REC20-25-201-1 Κατασκευαστής Copal Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 3592 pcs Φύλλο δεδομένων REC20-25-201-1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Στυλ λήξης Wire Leads
Σειρά RE Περιστροφική Ζωής (Κύκλοι Min) -
Παλμούς ανά περιστροφή 25 Τύπος εξόδου Quadrature (Incremental)
Αλλα ονόματα 563-2076 Προσανατολισμός User Selectable
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
κωδικοποιητή Τύπος Optical ανάσχεσης Yes
Χτισμένο το διακόπτη No ενεργοποιητής Τύπος Shaft
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
REC20-2415SZ
REC20-2415SZ
Κατασκευαστές: RECOM Power
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 15V 20W