M22L10-000-502
Copal ElectronicsCopal Electronics
M22L10-000-502 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Copal Electronics
Περιγραφή προϊόντος POT 5K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Φύλλα δεδομένων: M22L10-000-502.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος M22L10-000-502 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή POT 5K OHM 2W WIREWOUND LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3655 pcs Φύλλο δεδομένων M22L10-000-502.pdf
Ανοχή ±5% Στυλ λήξης Solder Lug
Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα Round - 0.874" Dia x 0.728" H (22.20mm x 18.50mm) Σειρά M22L10
Περιστροφή 3600° Resistive Υλικό Wirewound
Αντίσταση (Ohms) 5k Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 563-2034
Αριθμό των στροφών 10 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Lug σινεμπλόκ Θέματος M9 x 0.75
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Slotted ενεργοποιητή Μήκος 0.906" (23.00mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.236" (6.00mm)