CL-SB-13C-12
Copal ElectronicsCopal Electronics
CL-SB-13C-12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Copal Electronics
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE SP3T 200MA 12V
Φύλλα δεδομένων: CL-SB-13C-12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CL-SB-13C-12
Αριθμός εξαρτήματος CL-SB-13C-12 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή SWITCH SLIDE SP3T 200MA 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93350 pcs Φύλλο δεδομένων CL-SB-13C-12.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 12V Στυλ λήξης PC Pin
διακόπτη Ταξίδια 2.00mm Λειτουργία διακόπτη On-On-On
Σειρά CL-SB Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 563-1337
CLSB13C12
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Δύναμη λειτουργίας 160/260gf τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 10,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch SP3T Through Hole, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA (DC)
Επαφή Χρονισμός Non-Shorting (BBM) Επικοινωνία Υλικό Copper
Επικοινωνία Finish Gold Κύκλωμα SP3T
ενεργοποιητής Τύπος Standard ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA), Nylon
ενεργοποιητή Μήκος 2.00mm