CL-SB-12A-02T
Copal ElectronicsCopal Electronics
CL-SB-12A-02T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Copal Electronics
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Φύλλα δεδομένων: CL-SB-12A-02T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CL-SB-12A-02T
Αριθμός εξαρτήματος CL-SB-12A-02T Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72887 pcs Φύλλο δεδομένων CL-SB-12A-02T.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 12V Στυλ λήξης J Lead
διακόπτη Ταξίδια 2.00mm Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά CL-SB Συσκευασία Original-Reel®
Αλλα ονόματα 563-1315-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Δύναμη λειτουργίας 153gf τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή -
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 10,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch SPDT Surface Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA (DC)
Επαφή Χρονισμός Non-Shorting (BBM) Επικοινωνία Υλικό Copper
Επικοινωνία Finish Gold Κύκλωμα SPDT
ενεργοποιητής Τύπος Standard ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA), Nylon
ενεργοποιητή Μήκος 2.00mm
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CL-SB-12A-11
CL-SB-12A-11
Σε απόθεμα: 102286 pcs
Κατεβάστε: CL-SB-12A-11.pdf
RFQ
CL-SB-12A-01T
CL-SB-12A-01T
Σε απόθεμα: 147678 pcs
Κατεβάστε: CL-SB-12A-01T.pdf
RFQ
CL-SB-12A-02
CL-SB-12A-02