5619P19S144
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLE STR MALE-FEMALE 19POS 12'
Φύλλα δεδομένων: 5619P19S144.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 510 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 510 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5619P19S144
Αριθμός εξαρτήματος 5619P19S144 Κατασκευαστής Conxall / Switchcraft
Περιγραφή CABLE STR MALE-FEMALE 19POS 12' Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 510 pcs Φύλλο δεδομένων 5619P19S144.pdf
Χρήση - θωράκιση Unshielded
Σειρά Mini-Mizer® Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Μήκος 12.00' (3.66m)
Χρώμα Yellow Τύπος καλωδίου Round
2ος σύνδεσμος Αριθμός φορτωμένων θέσεων All Αριθμός 2 θέσεων σύνδεσης 19
2ο Connector Male 1η σύνδεση Αριθμός φορτωμένων θέσεων All
1η Θέση Συνδέσμου Θέσεων 19 1ο Connector Female
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5619S19S36
5619S19S36
Περιγραφή: CABLE STR FEMALE-FEMALE 19POS 3'
Σε απόθεμα: 807 pcs
Κατεβάστε: 5619S19S36.pdf
RFQ
561A017-25-0
561A017-25-0
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: MOLDED PARTS
Σε απόθεμα: 1007 pcs
Κατεβάστε: 561A017-25-0.pdf
RFQ
5619-RC
5619-RC
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 50UH 14A 12 MOHM TH
Σε απόθεμα: 5216 pcs
Κατεβάστε: 5619-RC.pdf
5619
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.