5610S10S72
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLE STR FEMALE-FEMALE 10POS 6'
Φύλλα δεδομένων: 5610S10S72.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5610S10S72
Αριθμός εξαρτήματος 5610S10S72 Κατασκευαστής Conxall / Switchcraft
Περιγραφή CABLE STR FEMALE-FEMALE 10POS 6' Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1126 pcs Φύλλο δεδομένων 5610S10S72.pdf
Χρήση - θωράκιση Unshielded
Σειρά Mini-Mizer® Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Μήκος 6.00' (1.83m)
Χρώμα Yellow Τύπος καλωδίου Round
2ος σύνδεσμος Αριθμός φορτωμένων θέσεων All Αριθμός 2 θέσεων σύνδεσης 10
2ο Connector Female 1η σύνδεση Αριθμός φορτωμένων θέσεων All
1η Θέση Συνδέσμου Θέσεων 10 1ο Connector Female
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5610S10S144
5610S10S144
Περιγραφή: CABLE STR FEMALE-FEMAL 10POS 12'
Σε απόθεμα: 936 pcs
Κατεβάστε: 5610S10S144.pdf
RFQ
5610R7
5610R7
Κατασκευαστές: VCC (Visual Communications Company)
Περιγραφή: LED YELLOW RECTANG .965" HI ASSY
Σε απόθεμα: 4966 pcs
Κατεβάστε: 5610R7.pdf
RFQ
5611-RC
5611-RC
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 10UH 17A 6 MOHM
Σε απόθεμα: 4109 pcs
Κατεβάστε: 5611-RC.pdf
5611-B
5611-B
Κατασκευαστές: Kitronik
Περιγραφή: MI:PRO PROTECTIVE CASE FOR THE M
Κατεβάστε: 5611-B.pdf
5610R5
5610R5
Περιγραφή: LED GREEN RECTANG .965" HI ASSY
Κατεβάστε: 5610R5.pdf
5610P10S72
5610P10S72
Περιγραφή: CABLE STR MALE-FEMALE 10POS 6'
Κατεβάστε: 5610P10S72.pdf
5611
Κατασκευαστές: Kitronik
Κατεβάστε: 5611.pdf
5610R1
5610R1
Περιγραφή: LED RED RECTANG .965" HI ASSY
Κατεβάστε: 5610R1.pdf
5610S10S36
5610S10S36
Περιγραφή: CABLE STR FEMALE-FEMALE 10POS 3'
Κατεβάστε: 5610S10S36.pdf
5611
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: FIXED IND 10UH 17A 6 MOHM TH
Κατεβάστε: 5611.pdf
5611-G
5611-G
Κατεβάστε: 5611-G.pdf
5611-O
5611-O
Κατεβάστε: 5611-O.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών