5410P10S144
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLE R/A MALE-FEMALE 10POS 12'
Φύλλα δεδομένων: 5410P10S144.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 5410P10S144
Αριθμός εξαρτήματος 5410P10S144 Κατασκευαστής Conxall / Switchcraft
Περιγραφή CABLE R/A MALE-FEMALE 10POS 12' Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1023 pcs Φύλλο δεδομένων 5410P10S144.pdf
Χρήση - θωράκιση Unshielded
Σειρά Mini-Mizer® Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Μήκος 12.00' (3.66m)
Χρώμα Yellow Τύπος καλωδίου Round
2ος σύνδεσμος Αριθμός φορτωμένων θέσεων - 2ο Connector -
1η σύνδεση Αριθμός φορτωμένων θέσεων - 1ο Connector -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Περιγραφή: CONN FFC TOP 40POS 0.50MM R/A