395P5S5S.3
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SPLITTER Y MALE-2 FEMALE 5POS
Φύλλα δεδομένων: 395P5S5S.3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 395P5S5S.3
Αριθμός εξαρτήματος 395P5S5S.3 Κατασκευαστής Conxall / Switchcraft
Περιγραφή SPLITTER Y MALE-2 FEMALE 5POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1577 pcs Φύλλο δεδομένων 395P5S5S.3.pdf
Χρήση - θωράκιση Unshielded
Σειρά Micro-Mizer® Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Μήκος 0.98' (300.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Cable Assembly 0.98' (300.00mm)
Χρώμα Yellow Τύπος καλωδίου Round
2ος σύνδεσμος Αριθμός φορτωμένων θέσεων All Αριθμός 2 θέσεων σύνδεσης 5
2ο Connector Male 1η σύνδεση Αριθμός φορτωμένων θέσεων All
1η Θέση Συνδέσμου Θέσεων 5 1ο Connector Female (2)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
39575
Κατασκευαστές: Desco
Περιγραφή: LONG PARTITION 20-1/4X18-5/8
Σε απόθεμα: 4476 pcs
Κατεβάστε: 39575.pdf
RFQ
39571
Κατασκευαστές: Desco
Περιγραφή: SHORT PARTITION 448-SP
Σε απόθεμα: 4874 pcs
Κατεβάστε: 39571.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: BUSS FUSEBLOCK
Κατεβάστε:
395S5S5S.3
395S5S5S.3
Περιγραφή: SPLITTER Y FEMALE-2 FEMALE 5POS
Κατεβάστε: 395S5S5S.3.pdf
Κατασκευαστές: Pomona Electronics
Περιγραφή: BNC MALE TO MULTI-STACK BAN PLUG
395MKP275KJ
395MKP275KJ
Κατασκευαστές: Illinois Capacitor
Περιγραφή: CAP FILM 3.9UF 10% 310VAC RADIAL
Κατεβάστε: 395MKP275KJ.pdf
395MKP275KH
395MKP275KH