35HDRANNPKG
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG STEREO 3.5MM RA 3COND
Φύλλα δεδομένων: 35HDRANNPKG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 35HDRANNPKG
Αριθμός εξαρτήματος 35HDRANNPKG Κατασκευαστής Conxall / Switchcraft
Περιγραφή CONN PLUG STEREO 3.5MM RA 3COND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4945 pcs Φύλλο δεδομένων 35HDRANNPKG.pdf
Τάση - Ονομαστική 250VAC, 140VDC Μέγεθος νήματος -
Λήξη Solder σήμα Lines Stereo (3 Conductor, TRS)
θωράκιση Shielded Σειρά 35HD
Πίνακας Hole Μέγεθος - Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 66°C Αριθμός θέσεων / Επαφές 3 Conductors, 3 Contacts
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line), Right Angle Μήκος / βάθος ζευγαρώματος 0.510" (13.00mm)
Εσωτερική Switch (s) Does Not Contain Switch Χρώμα μόνωσης -
Βιομηχανική αναγνωρισμένη διάμετρος ζευγαρώματος 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone περιλαμβάνει 3 pcs - 1 Connector, 1 Handle, 1 Insulator Tube
Υλικό περιβλήματος Brass Γένος Male
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Plug Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder
τρέχουσα Αξιολόγηση 4A Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση -
Επικοινωνία Υλικό Brass Τύπος υποδοχής Phone Plug
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό σώματος Brass
χρώμα σώματος - Πραγματική διάμετρος 0.138" (3.50mm)