1912P12P144
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLE 12POS MALE-MALE STR 12'
Φύλλα δεδομένων: 1912P12P144.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 941 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 941 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1912P12P144
Αριθμός εξαρτήματος 1912P12P144 Κατασκευαστής Conxall / Switchcraft
Περιγραφή CABLE 12POS MALE-MALE STR 12' Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 941 pcs Φύλλο δεδομένων 1912P12P144.pdf
Χρήση - θωράκιση -
Σειρά - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Μήκος -
Χρώμα - Τύπος καλωδίου -
2ος σύνδεσμος Αριθμός φορτωμένων θέσεων - 2ο Connector -
1η σύνδεση Αριθμός φορτωμένων θέσεων - 1ο Connector -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: LL 9.52/03/90 5.0SN GY
Σε απόθεμα: 53316 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: TERM BLOCK PLUG 6POS 270DEG 5MM
Σε απόθεμα: 17141 pcs
Κατεβάστε: 1912993.pdf
RFQ
1912A B59250
1912A B59250