XK372-38.88M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
Connor-Winfield
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC 38.88MHZ 3.3V LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: XK372-38.88M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του XK372-38.88M
Αριθμός εξαρτήματος XK372-38.88M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC 38.88MHZ 3.3V LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33897 pcs Φύλλο δεδομένων XK372-38.88M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά XK372
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα CW978TR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.051" (1.30mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 38.88MHz
Λεπτομερής περιγραφή 38.88MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 10mA