VKB61B2-022.5792M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
Connor-Winfield
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC VCXO 22.5792MHZ 3.3V LVCMOS
Φύλλα δεδομένων: VKB61B2-022.5792M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VKB61B2-022.5792M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC VCXO 22.5792MHZ 3.3V LVCMOS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13817 pcs Φύλλο δεδομένων VKB61B2-022.5792M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος VCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Σειρά VKB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα CW969DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας - Συχνότητα 24.5792MHz
Λεπτομερής περιγραφή 24.5792MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 15mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) - Βασικό συντονιστή Crystal
Απόλυτη εμβέλεια (APR) ±100ppm