VBLD861-100.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
VBLD861-100.0M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Connor-Winfield
Περιγραφή προϊόντος OSC VCXO 100MHZ 3.3V LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: VBLD861-100.0M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VBLD861-100.0M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC VCXO 100MHZ 3.3V LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6470 pcs Φύλλο δεδομένων VBLD861-100.0M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος VCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.550" L x 0.355" W (13.97mm x 9.02mm) Σειρά VBLD861
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα CW984DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.202" (5.13mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm Συχνότητα 100MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 30mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) - Βασικό συντονιστή Crystal
Απόλυτη εμβέλεια (APR) ±5ppm