TFLD546-012.8M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
TFLD546-012.8M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Connor-Winfield
Περιγραφή προϊόντος OSC TCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: TFLD546-012.8M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TFLD546-012.8M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC TCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Χωρίς μόλυβδο με απαλλαγή / Συμβατότητα RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2750 pcs Φύλλο δεδομένων TFLD546-012.8M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.556" L x 0.355" W (14.10mm x 9.02mm) Σειρά TFLD546
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα CW619
TFLD546 12.8M
TFLD546-12.8M
TFLD5460128M
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free by exemption / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.210" (5.33mm)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας -
Συχνότητα 12.8MHz Λεπτομερής περιγραφή 12.8MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 25mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -