T602-038.88M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
T602-038.88M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Connor-Winfield
Περιγραφή προϊόντος OSC TCXO 38.88MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: T602-038.88M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του T602-038.88M
Αριθμός εξαρτήματος T602-038.88M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC TCXO 38.88MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6900 pcs Φύλλο δεδομένων T602-038.88M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά T
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 10-SMD, No Lead Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα CW767TR
T602038.88M
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.094" (2.40mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±280ppb Συχνότητα 38.88MHz
Λεπτομερής περιγραφή 38.88MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6mA