OX400-620LF-020.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
OX400-620LF-020.0M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Connor-Winfield
Περιγραφή προϊόντος OSC OCXO 20.0MHZ LVCMOS DIP
Φύλλα δεδομένων: OX400-620LF-020.0M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OX400-620LF-020.0M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC OCXO 20.0MHZ LVCMOS DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2320 pcs Φύλλο δεδομένων OX400-620LF-020.0M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος OCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm) Σειρά OX400-620LF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 14-DIP Module, 4 Leads Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα CW904 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.400" (10.16mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±20ppb Συχνότητα 20MHz
Λεπτομερής περιγραφή 20MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 14-DIP Module, 4 Leads Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) -
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) - Βασικό συντονιστή Crystal
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
OX473KE
OX473KE
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 47K OHM 1W 10% AXIAL
Σε απόθεμα: 77281 pcs
Κατεβάστε: OX473KE.pdf
RFQ
OX47GKE
OX47GKE
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 4.7 OHM 1W 10% AXIAL
Σε απόθεμα: 79200 pcs
Κατεβάστε: OX47GKE.pdf
RFQ
OX470K
OX470K