OH4610LF-040.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
OH4610LF-040.0M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Connor-Winfield
Περιγραφή προϊόντος OSC OCXO 40.0MHZ LVCMOS DIP
Φύλλα δεδομένων: OH4610LF-040.0M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OH4610LF-040.0M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC OCXO 40.0MHZ LVCMOS DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2073 pcs Φύλλο δεδομένων OH4610LF-040.0M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος OCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm) Σειρά OH4
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 14-DIP Module, 4 Leads Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα CW900 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.400" (10.16mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±10ppb Συχνότητα 40MHz
Λεπτομερής περιγραφή 40MHz OCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 14-DIP Module, 4 Leads Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) -