HSM92-029.4912M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
HSM92-029.4912M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Connor-Winfield
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 29.4912MHZ HCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: HSM92-029.4912M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HSM92-029.4912M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC XO 29.4912MHZ HCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15833 pcs Φύλλο δεδομένων HSM92-029.4912M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Σειρά HSM9
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή HCMOS
Αλλα ονόματα CW341
HSM92-29.4912
HSM92029.4912M
HSM920294912M
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 29.4912MHz Λεπτομερής περιγραφή 29.4912MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead