FTS125-COO-010.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
FTS125-COO-010.0M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Connor-Winfield
Περιγραφή προϊόντος IC GPS BASED TIMING MOD (OCXO)
Φύλλα δεδομένων: 1.FTS125-COO-010.0M.pdf2.FTS125-COO-010.0M.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FTS125-COO-010.0M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Διαθέσιμη ποσότητα 5591 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FTS125-COO-010.0M.pdf2.FTS125-COO-010.0M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module
Σειρά - Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 2:2
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 32-DIP Module
PLL No Παραγωγή LVCMOS
Αλλα ονόματα CW684
FTS125COO010.0M
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κύριος σκοπός GPS
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγωγή LVCMOS
Συχνότητα - Max 10MHz Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος No/No
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FTS-150-04-SM-DV
FTS-150-04-SM-DV
Κατασκευαστές: Samtec, Inc.
Περιγραφή: .050 X .050 C.L. LOW PROFILE TER
Σε απόθεμα: 8625 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
FTS250-010.0M
FTS250-010.0M
Κατασκευαστές: Connor-Winfield
Περιγραφή: IC GPS BASED TIMING MOD (TCXO)
Σε απόθεμα: 4221 pcs
Κατεβάστε: FTS250-010.0M.pdf
RFQ
FTS250 EVAL KIT
FTS250 EVAL KIT
Περιγραφή: GPS TIMING MODULE EVAL BOARD
Κατεβάστε: FTS250 EVAL KIT.pdf
FTS125-COO-010.0M EVAL KIT
FTS125-COO-010.0M EVAL KIT
Κατεβάστε: FTS125-COO-010.0M EVAL KIT.pdf
FTS-150-04-S-DV
FTS-150-04-S-DV
Κατασκευαστές: Samtec, Inc.
Κατεβάστε: FTS-150-04-S-DV.pdf
FTS-150-04-SM-D
FTS-150-04-SM-D
Κατεβάστε:
FTS-240
FTS-240
Κατασκευαστές: Jonard Tools
Περιγραφή: STEEL FISH TAPE 240 FEET
Κατεβάστε: FTS-240.pdf
FTS-50
FTS-50
Κατασκευαστές: Jonard Tools
Περιγραφή: STEEL FISH TAPE 50 FEET
Κατεβάστε: FTS-50.pdf
FTS-150-04-S-D
FTS-150-04-S-D
FTS375 EVAL KIT
FTS375 EVAL KIT
Κατεβάστε: FTS375 EVAL KIT.pdf
FTS125-CTV-010.0M
FTS125-CTV-010.0M
Κατεβάστε: FTS125-CTV-010.0M.pdf
FTS125-CTV-010.0M EVAL KIT
FTS125-CTV-010.0M EVAL KIT
Κατεβάστε: FTS125-CTV-010.0M EVAL KIT.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών