CWX825-24.576M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX825-24.576M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Connor-Winfield
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 24.576MHZ HCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: CWX825-24.576M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWX825-24.576M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC XO 24.576MHZ HCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57304 pcs Φύλλο δεδομένων CWX825-24.576M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά CWX825
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή HCMOS
Αλλα ονόματα CW489TR
CWX825 24.576M
CWX82524.576M
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.051" (1.30mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 24.576MHz Λεπτομερής περιγραφή 24.576MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 45mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -