CWX825-156.25M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX825-156.25M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Connor-Winfield
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 156.25MHZ HCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: CWX825-156.25M.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWX825-156.25M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC XO 156.25MHZ HCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5343 pcs Φύλλο δεδομένων CWX825-156.25M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά CWX825
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή HCMOS
Αλλα ονόματα CW509TR
CWX825 156.25M
CWX825156.25M
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.051" (1.30mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 156.25MHz
Λεπτομερής περιγραφή 156.25MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 45mA