CWX823-049.152M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX823-049.152M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Connor-Winfield
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 49.152MHZ LVCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: CWX823-049.152M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWX823-049.152M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC XO 49.152MHZ LVCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96401 pcs Φύλλο δεδομένων CWX823-049.152M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά CWX823