CWX815-1.544M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX815-1.544M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Connor-Winfield
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 1.544MHZ HCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: CWX815-1.544M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CWX815-1.544M
Αριθμός εξαρτήματος CWX815-1.544M Κατασκευαστής Connor-Winfield
Περιγραφή OSC XO 1.544MHZ HCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51036 pcs Φύλλο δεδομένων CWX815-1.544M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά CWX815
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή HCMOS
Αλλα ονόματα CW548TR
CWX815 1.544M
CWX8151.544M
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.051" (1.30mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 1.544MHz Λεπτομερής περιγραφή 1.544MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 45mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -