6HDD78PAR99E10X
ConecConec
Conec
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Conec
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 6HDD78PAR99E10X Κατασκευαστής Conec
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4064 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης 60V
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 5 (DD, D) High Density
Shell Υλικό, Finish Copper Alloy, Tin Plated Σειρά -
Συσκευασία - Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 4 Αριθμός θέσεων 78
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά Board Lock, Grounding Indents Λεπτομερής περιγραφή 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Signal