6HDD15SAR99E20X
ConecConec
Conec
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Conec
Περιγραφή προϊόντος 15P F HD WATER RES 4-40 SPCR
Φύλλα δεδομένων: 6HDD15SAR99E20X.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 6HDD15SAR99E20X Κατασκευαστής Conec
Διαθέσιμη ποσότητα 6366 pcs Φύλλο δεδομένων 6HDD15SAR99E20X.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Τάση -
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά IP67 - Dust Tight, Waterproof Λήξη Solder
στοίβαγμα Κατεύθυνση Signal Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Copper Alloy, Tin Plated
Σειρά - Κατάσταση RoHS -
Pitch - Σύνδεσμος 60V Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Χαρακτηριστικά Board Lock Διευρυμένη περιγραφή 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Φόρμα Επικοινωνίας 1 (DE, E) High Density