5008W8PXX56A30X
ConecConec
Conec
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Conec
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 8POS R/A SOLDER
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 5008W8PXX56A30X Κατασκευαστής Conec
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 8POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5731 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) - 8W8
Shell Υλικό, Finish - Σειρά -
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων 8 (Power)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος - φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (4-40)
τρέχουσα Αξιολόγηση 20A Επικοινωνία Τύπος Power
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish -
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Στυλ Connector D-Sub, Combo
Χρώμα - Backspace Spacing -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5009
Κατασκευαστές: GC Electronics
Περιγραφή: TUNING TOOL FLAT PLASTIC 6"
Σε απόθεμα: 36345 pcs
Κατεβάστε: 5009.pdf
RFQ
5008C SL005
5008C SL005
Κατασκευαστές: Alpha Wire
Περιγραφή: CABLE 8COND 22AWG SLATE 100'
Σε απόθεμα: 306 pcs
Κατεβάστε: 5008C SL005.pdf
RFQ
500901
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: SPIRAP HAND TOOL
Κατεβάστε: 500901.pdf
5008C SL001
5008C SL001
Κατασκευαστές: Alpha Wire
Περιγραφή: CABLE 8COND 22AWG SLATE 1000'
Σε απόθεμα: 43 pcs
Κατεβάστε: 5008C SL001.pdf
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: BOX PBT/PC 23.74"L X 11.89"W
Σε απόθεμα: 269 pcs
Κατασκευαστές: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Περιγραφή: COUNTER HOUR METER
Σε απόθεμα: 342 pcs
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: WRENCH SET COMBO 1/4"-1-1/8"
Σε απόθεμα: 921 pcs
Κατασκευαστές: Laird Technologies
Περιγραφή: RFLS,20,250
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: TEST POINT PC COMPACT .063"D YLW
5008W8SXX99A10X
5008W8SXX99A10X
Περιγραφή: CONN D-SUB HOUSING 8W8 RCPT
Κατεβάστε: 5008W8SXX99A10X.pdf
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: WRENCH SET COMBO 8MM-19MM
5008C SL002
5008C SL002
Περιγραφή: CABLE 8COND 22AWG SLATE 500'
Σε απόθεμα: 55 pcs
Κατεβάστε: 5008C SL002.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών