GAA8038-115BB
Comair RotronComair Rotron
GAA8038-115BB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Comair Rotron
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM
Φύλλα δεδομένων: 1.GAA8038-115BB.pdf2.GAA8038-115BB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GAA8038-115BB
Αριθμός εξαρτήματος GAA8038-115BB Κατασκευαστής Comair Rotron
Περιγραφή FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4690 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GAA8038-115BB.pdf2.GAA8038-115BB.pdf
Πλάτος 38.00mm Βάρος 0.75 lb (340.19g)
Εύρος τάσης 81 ~ 125VAC Τάση - Ονομαστική 115VAC
Λήξη 2 Terminals στατική πίεση 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά Gryphon
RPM 3000 RPM Ισχύς (Watts) 14.00W
Αλλα ονόματα CR406 Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 34.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.200A