GAA1238-230BB
Comair RotronComair Rotron
GAA1238-230BB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Comair Rotron
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 120X38MM 230VAC TERM
Φύλλα δεδομένων: 1.GAA1238-230BB.pdf2.GAA1238-230BB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GAA1238-230BB
Αριθμός εξαρτήματος GAA1238-230BB Κατασκευαστής Comair Rotron
Περιγραφή FAN AXIAL 120X38MM 230VAC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4771 pcs Φύλλο δεδομένων 1.GAA1238-230BB.pdf2.GAA1238-230BB.pdf
Πλάτος 38.00mm Βάρος 1.2 lbs (544.3g)
Εύρος τάσης 161 ~ 242VAC Τάση - Ονομαστική 230VAC
Λήξη 2 Terminals στατική πίεση 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 120mm L x 120mm H Σειρά Gryphon
RPM 3000 RPM Ισχύς (Watts) 10.00W
Αλλα ονόματα CR409 Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 44.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.200A