969M101-30-1
CicoilCicoil
969M101-30-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cicoil
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 30AWG CLEAR 25'
Φύλλα δεδομένων: 969M101-30-1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 969M101-30-1
Αριθμός εξαρτήματος 969M101-30-1 Κατασκευαστής Cicoil
Διαθέσιμη ποσότητα 2152 pcs Φύλλο δεδομένων 969M101-30-1.pdf
Gauge Wire 30 AWG Τάση 10kV
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα CI30B-25 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 165°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μήκος 25.00' (7.62m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant μπουφάν χρώμα Clear
Jacket (μόνωση) Πάχος - Jacket (μόνωση) Υλικό Flexx-Sil™
Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.210" (5.33mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 30 AWG Hook-Up Wire Clear 10kV 25.00' (7.62m) μαέστρος Strand -