969M101-28-1
CicoilCicoil
969M101-28-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cicoil
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP 28AWG CLEAR 1000'
Φύλλα δεδομένων: 969M101-28-1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 87 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 87 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 969M101-28-1
Αριθμός εξαρτήματος 969M101-28-1 Κατασκευαστής Cicoil
Διαθέσιμη ποσότητα 87 pcs Φύλλο δεδομένων 969M101-28-1.pdf
Τάση 28 AWG Αντοχή σε εφελκυσμό 0.210" (5.33mm)
θωράκιση 1000.0' (304.8m) Ασπίδα Τύπος -
Σειρά - επιστροφή Απώλεια Flexx-Sil™
CI28B-1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 165°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 969M101-28-1
Γένος Hook-Up Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 28 AWG Hook-Up Wire Clear 12kV 1000.0' (304.8m) διηλεκτρικό υλικό Copper, Tinned
Περιγραφή HOOK-UP 28AWG CLEAR 1000' πυκνωτή ανοχή Clear
Επίστρωση αγωγών - βαρέλι Βάθος 12kV