969M101-26-1
CicoilCicoil
969M101-26-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cicoil
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 26AWG CLEAR 1000'
Φύλλα δεδομένων: 969M101-26-1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 76 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 76 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 969M101-26-1
Αριθμός εξαρτήματος 969M101-26-1 Κατασκευαστής Cicoil
Διαθέσιμη ποσότητα 76 pcs Φύλλο δεδομένων 969M101-26-1.pdf
Gauge Wire 26 AWG Τάση 12kV
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα 969M101261
CI26B-1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 165°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Μήκος 1000.0' (304.8m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα Clear Jacket (μόνωση) Πάχος -
Jacket (μόνωση) Υλικό Flexx-Sil™ Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.220" (5.59mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 26 AWG Hook-Up Wire Clear 12kV 1000.0' (304.8m)