969M101-24-1
CicoilCicoil
969M101-24-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cicoil
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 24AWG CLEAR 100'
Φύλλα δεδομένων: 969M101-24-1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 645 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 645 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 969M101-24-1
Αριθμός εξαρτήματος 969M101-24-1 Κατασκευαστής Cicoil
Διαθέσιμη ποσότητα 645 pcs Φύλλο δεδομένων 969M101-24-1.pdf
Gauge Wire 24 AWG Τάση 12kV
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα CI24B-100 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 165°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μήκος 100.0' (30.5m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant μπουφάν χρώμα Clear
Jacket (μόνωση) Πάχος - Jacket (μόνωση) Υλικό Flexx-Sil™
Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.220" (5.59mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 24 AWG Hook-Up Wire Clear 12kV 100.0' (30.5m) μαέστρος Strand -