969M101-20-1
CicoilCicoil
969M101-20-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cicoil
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 20AWG CLEAR 1000'
Φύλλα δεδομένων: 969M101-20-1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 69 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 69 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 969M101-20-1
Αριθμός εξαρτήματος 969M101-20-1 Κατασκευαστής Cicoil
Διαθέσιμη ποσότητα 69 pcs Φύλλο δεδομένων 969M101-20-1.pdf
Gauge Wire 20 AWG Τάση 31kV
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα 969M101201
CI20B-1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 165°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Μήκος 1000.0' (304.8m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα Clear Jacket (μόνωση) Πάχος -
Jacket (μόνωση) Υλικό Flexx-Sil™ Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.240" (6.10mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 20 AWG Hook-Up Wire Clear 31kV 1000.0' (304.8m)