969M101-18-1
CicoilCicoil
969M101-18-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cicoil
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 18AWG CLEAR 100'
Φύλλα δεδομένων: 969M101-18-1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 408 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 408 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 969M101-18-1
Αριθμός εξαρτήματος 969M101-18-1 Κατασκευαστής Cicoil
Διαθέσιμη ποσότητα 408 pcs Φύλλο δεδομένων 969M101-18-1.pdf
Gauge Wire 18 AWG Τάση 42kV
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα CI18B-100 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 165°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μήκος 100.0' (30.5m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant μπουφάν χρώμα Clear
Jacket (μόνωση) Πάχος - Jacket (μόνωση) Υλικό Flexx-Sil™
Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.250" (6.35mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 18 AWG Hook-Up Wire Clear 42kV 100.0' (30.5m) μαέστρος Strand -