666K101-30-050
CicoilCicoil
Cicoil
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cicoil
Περιγραφή προϊόντος CBL RIBN 30COND 0.039 CLEAR 50'
Φύλλα δεδομένων: 666K101-30-050.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 544 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 544 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 666K101-30-050 Κατασκευαστής Cicoil
Διαθέσιμη ποσότητα 544 pcs Φύλλο δεδομένων 666K101-30-050.pdf
Gauge Wire 28 AWG Τάση 450V
θωράκιση Unshielded Σειρά -
κορδέλα Πλάτος 1.181" (30.00mm) κορδέλα Πάχος 0.035" (0.89mm)
Ακροαματικότητα UL E324413, CE Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Αλλα ονόματα 666K101-30
666K101-30-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 260°C
Αριθμός αγωγοί 30 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks Μήκος 50.0' (15.24m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant μπουφάν χρώμα Clear
Jacket (μόνωση) Υλικό Flexx-Sil™ Αντίσταση μόνωσης 200 MOhm
Πρώτη Μαέστρος Mark - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Flat Ribbon Cable Clear 30 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 50.0' (15.24m) τρέχουσα Αξιολόγηση 5A