PEGA-3000
Cherry Switches (ZF Electronics)Cherry Switches (ZF Electronics)
PEGA-3000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PEGA-3000
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cherry Switches (ZF Electronics)
Περιγραφή προϊόντος SWITCH THUMB HEX 0.1A 50V
Φύλλα δεδομένων: PEGA-3000.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PEGA-3000
Αριθμός εξαρτήματος PEGA-3000 Κατασκευαστής Cherry Switches (ZF Electronics)
Περιγραφή SWITCH THUMB HEX 0.1A 50V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4078 pcs Φύλλο δεδομένων PEGA-3000.pdf
Στυλ λήξης Card Edge/Solder Pad Σειρά PE
Τμήμα Πλάτος 0.300" (7.62mm) ΔΙΑΒΑΣΤΕ 0 ~ 15
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις - Συσκευασία Bulk
κώδικα εξόδου Hexadecimal Αλλα ονόματα 0T56-03M0
CH240
PEGA3000
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C Αριθμός τμημάτων 1