PACA-3000
Cherry Switches (ZF Electronics)Cherry Switches (ZF Electronics)
PACA-3000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PACA-3000
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cherry Switches (ZF Electronics)
Περιγραφή προϊόντος SWITCH THUMB BCD 0.1A 50V
Φύλλα δεδομένων: PACA-3000.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PACA-3000
Αριθμός εξαρτήματος PACA-3000 Κατασκευαστής Cherry Switches (ZF Electronics)
Περιγραφή SWITCH THUMB BCD 0.1A 50V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6042 pcs Φύλλο δεδομένων PACA-3000.pdf
Στυλ λήξης Card Edge/Solder Pad Σειρά PA
Τμήμα Πλάτος 0.300" (7.62mm) ΔΙΑΒΑΣΤΕ 0 ~ 9