PABA-3000
Cherry Switches (ZF Electronics)Cherry Switches (ZF Electronics)
PABA-3000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PABA-3000
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cherry Switches (ZF Electronics)
Περιγραφή προϊόντος SWITCH THUMB OCTAL 0.1A 50V
Φύλλα δεδομένων: PABA-3000.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PABA-3000
Αριθμός εξαρτήματος PABA-3000 Κατασκευαστής Cherry Switches (ZF Electronics)
Περιγραφή SWITCH THUMB OCTAL 0.1A 50V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4847 pcs Φύλλο δεδομένων PABA-3000.pdf
Στυλ λήξης Card Edge/Solder Pad Σειρά PA
Τμήμα Πλάτος 0.300" (7.62mm) ΔΙΑΒΑΣΤΕ 0 ~ 7
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις - Συσκευασία Bulk
κώδικα εξόδου Octal Αλλα ονόματα CH683
PABA3000
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 80°C Αριθμός τμημάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Τέλη Caps Sold Separately
ηλεκτρική ζωή - Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος 0.120" (3.00mm)