JD-0500EU
Cherry AmericasCherry Americas
Cherry Americas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: JD-0500EU
Περιγραφή προϊόντος KEYBOARD 18" 98KEYS USB BLK
Φύλλα δεδομένων: JD-0500EU.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του JD-0500EU
Αριθμός εξαρτήματος JD-0500EU Κατασκευαστής Cherry Americas
Περιγραφή KEYBOARD 18" 98KEYS USB BLK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5588 pcs Φύλλο δεδομένων JD-0500EU.pdf
Τύπος Keyboard and Mouse (Wireless) Μέγεθος / Διαστάσεις 18.410" L x 6.750" W x 0.850" H (467.70mm x 171.50mm x 21.60mm)
Σειρά DW 5000 Αριθμός Κλειδιά 114
διασύνδεση USB Χαρακτηριστικά 10 HotKeys
Χρώμα Black, Dark Gray
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
JD-0700EU-2
JD-0700EU-2
Περιγραφή: KEYBOARD/MOUSE WIRELESS ENCRYPTE
Σε απόθεμα: 3952 pcs
Κατεβάστε: JD-0700EU-2.pdf
RFQ
JD-50-2-7
JD-50-2-7
Κατασκευαστές: Kilo International
Περιγραφή: KNOB KNURLED 0.236" METAL
Σε απόθεμα: 18948 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: KNOB KNURLED 0.250" METAL
Κατεβάστε:
Κατεβάστε: JD-0800EU-2.pdf
Περιγραφή: KNOB KNURLED 0.125" METAL
JD-0520EU
JD-0520EU
Περιγραφή: KEYBOARD
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών